• Új
Panduit FZURPENENYNF038 Gyors Net Interconnect Kábel, Szerelvény (Csomag 1)

Panduit FZURPENENYNF038 Gyors Net Interconnect Kábel, Szerelvény (Csomag 1)

Buyers rating:
HUF 4995.00

Összeg

Rost Típusa : OM4. Csatlakozó 1 Típus : MPO a Nő-Csatlakozó 2 Típus : MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIC/EIA-568-C. 1, Ro HS Panasz.Alkalmazás : 24 frank lesz összeköttetés szerelvények támogatás 100 GBASE-SR10 átviteli, valamint az összesítés több szálak rá egy egységes 24-optikai kábel továbbfejlesztett kábel menedzsment.OM4 24 rost, Összekapcsoló, Csatlakozó, 24 frank lesz MPO Női 24 frank lesz MPO Női, B Módszer, Optimalizált II, 38 ft, Aqua.Ezt a Terméket gyártják Kínában.Ez a Termék által gyártott Panduit.

Jellemzők

Termékek a kategóriában

2 Műanyag Persely (25 Db)
  • Új
Ügyfél értékelése:

2 Műanyag Persely (25 Db)

Polipropilén.UL 105 C hőmérséklet értékelés.Lekerekített felület megakadályozza, hogy kárt vezeték szigetelés.A műanyag persely együtt használják locknut, hogy megvédje vez

HUF 2160.00
QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés
  • Új
Ügyfél értékelése:

QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OM5+.Csatlakozó 1 TípPan MPO a NőCsatlakozó 2 TípPan MPO Nő.Környezet : Beltéri.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C...

HUF 131689.80
QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés
  • Új
Ügyfél értékelése:

QuickNet Interconnect Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OS2 Csatlakozó 1 Típ: MPO Nő.Környezet : Beltéri.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5), TIA / EIA568C..

HUF 74326.95
PanNet Patch Kábel, Fekete
  • Új
Ügyfél értékelése:

PanNet Patch Kábel, Fekete

A kérelmet az (1) Egymásra váltott, majd kapcsoljuk behogykapcsoló linkek(2) Összesítése Gigabit Ethernet csatorna(3) Streaming video(4) a Tudományos modell(5) Tárolási terület h

HUF 4472.55
Net-Tartalmazza a Sor Végére Kap
  • Új
Ügyfél értékelése:

Net-Tartalmazza a Sor Végére Kap

Oltár elé típ: Univerzális Folyosón, a Termék Típusa : a Sor Végére Kap.Sub Márka : NetNem Tartalmaz, Teljes Szélesség (Be.) : 44.9 Szín : Fekete, Teljes Magasság (.) : 91...

HUF 2538.00
QuickNet Hám Kábel Közgyűlés
  • Új
Ügyfél értékelése:

QuickNet Hám Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 TípPan MPO Férfi, valamint a Csatlakozó 2 TípLC Uniboot.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az IS

HUF 106331.40
FiberRunner Négy Út Kereszt
  • Új
Ügyfél értékelése:

FiberRunner Négy Út Kereszt

A Termék Típusa : Négy Út Kereszt.Anyag : PC / ABS.Szabványok Találkoztam : Ro HS Konform, UL, hogy 2024 A Optikai Kábel Routing Szerelvények megfelelnek a vonatkozó vizsgálatok Te

HUF 97040.70
PanView iQ Patch Kábel
  • Új
Ügyfél értékelése:

PanView iQ Patch Kábel

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 Típ: LC Duplex Csatlakozó 2 Típ: LC Duplex.Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Szabványok Találkoztam : TIA / EIA568C 3, ISO / IEC 11801 IEC617547

HUF 10559.70
QuickNet Hám Kábel Közgyűlés
  • Új
Ügyfél értékelése:

QuickNet Hám Kábel Közgyűlés

Rost Típusa : OM4 Csatlakozó 1 Típ: Pan MPO Férfi, valamint a Csatlakozó 2 Típ: LC Uniboot.Környezet : Beltéri.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801,

HUF 117537.75
2 STR NM LT Csatlakozó (2 Csomag)
  • Új
Ügyfél értékelése:

2 STR NM LT Csatlakozó (2 Csomag)

Nylon.UL.Alkalmas folyékonyfeszes, rugalmas, nemfém csővezeték, B Típusú, FolyékonySzoros.A nem fémes folyékony záródó doboz csatlakozó összeköti folyadékszoros kapcsolatot e

HUF 757.35